ŠETŘI PŘI UTRÁCENÍ

Jelikož jsem lenoch a u počítače trávím celkem dost času (hlavně v práci), ráda nakupuju přes internet.

Proto mám pro vás jeden tip, o kterém jsme ještě do nedávna ani netušila.

Je to portál PlnáPeněženka.cz!

K registraci na webu PlnáPeněženka.cz mě přemluvila kamarádka, nejdřív jsme si říkala – blbost, těch pár korun mě nevytrhne. Ale jak se zpětně ukázalo, z pár korun se stalo pár stovek a to je fajn. A já jsem za toto popostrčení zpětně fakt moc ráda.

Navíc je to celé úplně jednoduché, stačí se zaregistrovat a už hromadit vaše virtuální peníze do peněženky. Zaregistrovat se navíc můžete pomocí FB, kdy si systém “sebere” Vaše údaje automaticky, tím skvěle ušetříte čas i datlování do klávesnice. Byla jsme překvapená, kdo všechno s portálem spolupracuje. Tolik e-shopů a kde všude mohu peníze šetřit.

Vybírat zde můžete například z e-shopů Mall.cz, Dámejídlo.cz , Zoot nebo AliExpress. Můj úplně nejoblíbenější je asi Answear.cz, kde jsme pořídila i část outfitu na fotkách. Navíc zde vždycky seženu vše, co v kamenných obchodem ne. A to je super. Jako milovník jídla také ráda a často nakupuju na Dámejídlo,cz, hlavně z toho důvodu, že sedím v kanceláři nebo salonu, odkud si na oběd nemohu odskočit.

Navíc je součástí i výše zmíněny AliExpress, který všichni určitě známe. Já jsem úchylná na nákup krytů na IPhone, které tu jsou po jednom euru. Boží! 😀

Po registraci to funguje tak, že se prokliknete na parnerský e-shop a nákup už probíhá zcela standardně. Opravdu jednoduché, stačí jen trošku selského rozumu. Většinou z každého nákupu získáte kolem 5% z utracené částky zpět na váš účet. Někde víc, někde méně.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Celý outfit pořízen na  Answear.cz

Máte s Plnou peněženkou také někdo zkušenost?

Jsme moc ráda, že Vám tento nakupovací tip mohu sdělit. Kdo z nás nikdy nenakupoval skrz internet, že? 🙂

Hezký den.

H.

PS: Momentálně po registraci běží akce:

“Zadejte své telefonní číslo a získejte jako bonus zvýhodnění 25 % pro všechny obchody po dobu 7 dní. Vaše odměny budou o čtvrtinu vyšší a zároveň vám zašleme vždy SMS zprávu o připsaných odměnách nad 50 Kč na váš telefon zdarma. “

Tak šup šup, to už se fakt vyplatí.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s